Sziasztok, már jó rég óta nem írtam de most itt van az új rész! *-* Végre kaptam komit és, tényleg nagyon jól esett.! Jó olvasást és komizást :))
Amikor reggel kinyitottam a szemeimet Klaus állt előttem. Nem tudtam, megszólalni mert még nem igazán dolgoztam fel mai tegnap történt. 1 hónappal ezelőtt még egy átlagos lány voltam akinek van családja meg minden, most pedig fekszek egy ágyban egy vámpír áll előttem, aki mellesleg arra kényszerített, hogy hozzá menjek...
- Jól érzed magad?- Kérdezte Klaus. Én egy bólintással jeleztem, hogy ' jól leszek' de valójában nem így éreztem. Miután az egész éjszakát végigbőgtem eléggé legyengültem, bár ezt minél jobban próbáltam elrejteni Klaus elöl. Amikor sikerült kikelnem az ágyból a fürdő felé igyekeztem, és azon kaptam magamat, hogy olyan a fejem mintha másnapos lennék, pedig csak kisírtak a szemeim. Egy gyors mozdulattal kontyba fogtam a hajamat és megmostam az arcomat, de nem sokat segített. Klaus még mindig a szobában volt és engem nézett.
- Mit akarsz?- kérdeztem.
- Enned kéne, vagy még jobban legyengülsz...- majd egy szemhunyásnyi idő alatt a szobámba termett egy nagy tálca kajával de nem volt étvágyam viszont Klaus-t sem akartam tovább hallgatni ezért ettem egy pár falatot majd félretettem a tálcát.
- Miért csinálod ezt?- a szemeim ismét könnyekkel teltek meg. Úgy éreztem magamat mint egy kislány aki nem találja magát a nagy világban.
- Mindent elmagyarázok, még ma. Most gyere velem!
- Hova?
- Majd meglátod, kedvesem. Öltözz melegen!- majd kiment.
Ezt a Klaus-t jobban szerettem mint az idegbeteg énjét, de sajnos nála ez gyorsan változik... Magamra kaptam egy sötét farmert és egy barna felsőt amin egy szív volt, na meg egy bőrdzsekit.
- Mehetünk?- kérdezte Klaus.
- Igen.
Sosem szerettem a meglepetéseket és Klaus teli volt meglepetésekkel. Valójában ez lehet az oka annak, hogy még mindig meg tud félemlíteni. Elég sokáig tartott amíg odaértünk mert 2x is elbóbiskoltam, de Klaus még a zenét is lehalkította, örülnék neki ha gyakrabban mutatná meg a normális énjét... Amikor felébredtem Klaus még mindig vezetett.
- Mikor érünk oda?- miközben kérdeztem, álmosan nyújtózkodtam.
- Fél óra. Kipihented magad?
- Igen, azt hiszem ki...
A táj gyönyörű volt. Mindenüttfák voltak, és hegyek. Az egész hegyen csak mi voltunk és csak egy kis út volt amin haladni lehetett. Valamint volt egy gyönyörű tó is. Nagyon tetszett!
- Tetszik?- kérdezte Klaus.
- Igen, ez gyönyörű! Annyira kihalt, de mégis teli van élettel az egész hegység.
- Örülök, hogy tetszik. Megérkeztünk!
Előttünk egy kis faház volt ami nagyon lakájos volt kívül és belül is. Miután bevittük a csomagokat Klaus megmutatta a házat. (bár már láttam az egészet amikor beléptünk mert tényleg kicsi volt) Bármennyire is melegen öltöztem, jelenleg majdnem megfagytam.
- Fázol? Akarod, hogy begyújtsak?- kérdezte.
- Igen, az jó lenne.- mosolyodtam el, a mai napon először. - Miért jöttünk ide?
- Mert azt akarom, hogy felejts el minden problémát és erre ez a hely a legalkalmasabb... Gyere!- majd húzott el a kandalló melege elől. Amint láttam sétálni indultunk.
- Most? Nincs túl késő?- kérdeztem aggódóan.
- Csak nem félsz?- nevetett.
- Nem!- vágtam rá gyorsan. - Csak nem szoktam este 7-kor erdőkbe sétálni vámpírokkal, ennyi az egész! De menjünk! És most már elárulod, hogy hol vagyunk?
- Az Appalache hegység egyik legeldugottabb részén.
- Értem.- majd összekulcsoltam a kezeimet a derekamon, mert tényleg nagyon hideg volt, de nem akartam nyafogni, és szerintem egészen jól rejtegettem Klaus elöl, hogy megfagyok mert nem azonnal vette észre.
- Induljunk visszafelé még mielőtt megfagysz itt nekem.- majd gúnyos mosolyt vetett rám én pedig meglöktem a vállammal.
Amikor beléptem a házba, megcsapott a meleg levegő ami nagyon jól esett. Leültem a kanapéra és majdnem elnyomott az álom, de Klaus megfogott és bevitt a "szobánkba".
- Klaus...
- Aludj!
Másnap korán ébredtem, és a nappali felé igyekeztem amikor megláttam, hogy Klaus ül a fotelben és rajzol. - Ez is ő lenne?!- kérdeztem magamba. - Van egy érzelmes oldala is vagy csak színleli?- közelebb mentem, hogy megnézzem mit rajzol.
- Ez gyönyörű! Nem is tudtam ,hogy szeretsz rajzolni?
- Tudod ha az ember ezer éven keresztül él kell találjon magának valami elfoglaltságot...
- Hihetetlen, hogy még mindig képes vagy meglepni... Na megyek eszek valamit... - amikor sétáltam volna a konyha felé, megbotlottam a szőnyegben és egyenesen Klausra estem rá. Miközben egymás szemét néztük azon gondolkoztam, hogy ilyen közel még talán soha nem voltunk egymáshoz.
ez nagyon tetszik, és remélem minél hamarabb lez folytatás!
VálaszTörlésSzia Brigi! :)
TörlésIgyekszem gyorsan hozni a kövit, és örülök, hogy tetszik :)) x)
Szia Emily!!:D
VálaszTörlésNagyon tetszett ez a rész is, olyan aranyos volt Klaus!:D Jó volt látni ezt az oldalát is!:) A táj pedig szintén nagyon gyönyörű volt!:) Kíváncsi vagyok, hogy ezek után Nina milyen lesz Klaussal :D Folytasd nagyon hamar!!!:D
Puszillak(LLL)
Szia Regina! :)
TörlésPróbáltam Klausnak egy kicsit előhozni a jobbik oldalát és ehhez mindeképen el kellet utazzanak x) *-*
Örülök, hogy tetszett és sietek a kövivel!
Puszi.!*-*